Stale i regularnie współpracujemy z kilkunastoosobową ekipą doświadczonych operatorów, montażystów, oświetleniowców i dźwiękowców.

 

Produkcje video realizujemy od zera - przygotowując koncepcje, szkice (drafty) i kompletne scenariusze, dobierając i najmując lokacje, zabezpieczając scenografie, rekwizyty, zatrudniając aktorów, statystów, epizodystów i lektorów lub włączając się kreatywnie w wizję klienta na dowolnym etapie prac.

 

Przygotowujemy relacje, dokumenty, aftermovie, reklamy, klipy, materiały promocyjne lub na wewnętrzne potrzeby klientów oraz inne formy audiowizualne z przeznaczeniem, między innmi, do emisji w Internecie.

Przewagę dają nam nie tylko kreatywność, doświadczenie, elastyczność, brak ograniczeń sprzętowych, ale przede wszystkim przyjaźń, zaufanie i doskonała atmosfera w ekipie nie tylko na planie, ale i na każdym etapie produkcji. Takie podejście jest szczególnie cenione przez klienta, dla którego możemy być jedynie profesjonalnym, kompleksowym usługodawcą lub partnerem-doradcą. Bardzo zależy nam, by na koniec wszyscy czuli satysfakcję z efektu finalnego. To również nic odkrywczego i wielu o tym zapomina, jednak dla nas to podstawa.

Wybrane realizacje

Zimowy Narodowy (2017)

Podczas 5. edycji jednej z największych imprez masowych w Warszawie - Zimowy Narodowy powierzono nam obsługę foto i video. W przypadku video zadanie polegało na przygotowaniu materiału promującego event wśród uczestników jak i potencjalnych partnerów w przyszłych latach. Warto dodać, że Zimowy Narodowy to nie tylko lodowiska i inne białe szaleństwa na płycie PGE Narodowego, ale również największy w Warszawie skatepark...

TOPR - "Pies na służbie" (2018)

Kampania "Pies na służbie" to projekt Royal Canin Polska mający przybliżyć specyfikę pracy psów użytkowych i ich opiekunów. Pierwszą odsłoną kampanii jest zrealizowany w całości przez Show The Show film - od scenariusza, przez realizację po posprodukcję. Oto efekt.

Mural Antyradia (2018)

Tym razem zadania wymagało znacznie mniejszych środków a polegało na udokumentowaniu powstawania gigantycznego muralu towarzyszącemu nowej kampanii promocyjnej Antyradia. Cel: film wizerunkowo-promocyjny do emisji w social mediach.

ZEW Się Budzi Festival (2018)

Pierwsza edycja festiwalu ZEW Się Budzi obyła się w sercu Bieszczad, w Lesku. Ekipa Show The Show odpowiadała między innymi za obsługę fotograficzną i przygotowanie aftermovie. Jest też pewna część pracy, która ujrzeć ma światło dzienne przed drugą edycją, a o której w tej chwili mówić nie możemy ;)

Eleven Bike Fest (2018)

Po raz kolejny Wrocław gościł jeden z największych zlotów miłośników Harley-Davidson'a czyli Eleven Bike Fest. Show The Show powierzono przygotowanie skromnego aftermovie, mającego być wizytówką imprezy i miłą pamiątką dla uczestników. Pewnym utrudnieniem był brak możliwości pracy z dronem i to nie ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne...

Europejska trasa Komeda's Incarnations - Wilno (2018)

Założenie było takie, by w pół wieku po śmierci Krzysztofa Komedy przypominieć o Nim w cyklu multimedialnych koncertów „3 Dźwięki Komedy”. W widowisku tym mówią o Nim także Jego współpracownicy i przyjaciele: Roman Polański, Wojciech Karolak, Witold Sobociński, Michał Urbaniak i Zofia Komedowa. Komedę wspomina też przybrany syn Tomasz Lach.

Graficzna oprawa trasy byłą dziełem Rosława Szaybo, który projektował okładki płytowe dla Leonarda Cohena, Janis Joplin a także Krzysztofa Komedy.

Trasa „Komeda’s Incarnations” objąć miała sześć europejskich koncertów, w Wilnie, Bratysławie, Londynie, Paryżu, Helsinkach i Berlinie.


W związaku ze śmiercią Michała Gawlicza, współpomysłodawcy i producenta projektu, odbył się jedynie koncert w Wilnie. Z ułamka zaplanowanych materiałów, realizowanych z myślą o dokumencie z trasy Komeda's Incarnation powstała krótka relacja video.

Retro - Pióra, Rewie i Kabaret (2018)

Jednym z elementów Festiwalu Przestrzeń Wolności, przygotowanego z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, był program "Retro - Pióra, Rewie i Kabaret" przygotowany przez duet producencko-reżyserski Generalnie Smakowicie. Oto aftermovie naszej produkcji.

Wojtek Mazolewski Quintet - When Angels Fall (Krzysztof Komeda) (2018)

Teledysk do utworu When Angels Fall (Gdy Spadają Anioły) promuje trasę koncertową zespołu z muzyką Krzysztofa Komedy. Zdjęcia zrealizowano w trakcie jednego dnia podczas nagrań. Produkcja klipu: Show The Show

Coma - "XX lat - Historie z bliska" - cykl video (2019)

TJesienią 2018 roku zespół COMA obchodził 20 lecie swojej działalności. Z tej okazji grupa odbyła trasę koncertową pt. "Blisko". Było to wyjątkowe wydarzenie, ponieważ zespół postanowił wrócić do korzeni, grając koncerty w małych salach "Blisko" ludzi.

Chcieliśmy pozostawić po tej trasie wyjątkową pamiątkę. Powspominać i pogadać o 20 latach zespołu. Artur Rawicz podczas jednej z rozmów opowiedział nam o swoim pomyśle, o Photo Podcast. Uznaliśmy, że skoro wracamy do małych sal i w pewnym sensie cofamy się w czasie to dlaczego nie zastąpić popularnych dzisiaj nagrań video zdjęciami”. - opowiadają muzycy Comy.

Artur Rawicz i Ewelina Wójcik za pomocą zdjęć i rozmów telefonicznych z każdym członkiem zespołu stworzyli COMA „XX lat - Historie Prawdziwe", które  w nieoczywisty sposób, bardzo precyzyjnie opisują zespół COMA. To opowieść ujęta w trzech odcinkach m.in o początkach, koncertach, wizerunku zespołu, fanach i życiu w trasie. Jest więc "Blisko". Zapraszamy na pierwszy odcinek...

"The Call of the Wild" filmed on the Living the Dream Tour 2019. Video shot in Poland." (2019)

Przykład tyleż nietypowej, co skutecznej współpracy... 12 lutego w łódzkiej Atlas Arenie wystąpił Slash + Myles Kennedy & The Conspirators. Podczas tego koncertu powstał film dokumentujący brytyjską i europejską część trasy. Zdjęcia publiczności realizowała ekipa Show The Show, montaż i cała reszta to sprawka ludzi Slash'a.

Gala Płyty Rocku Antyradia (2019)

22 marca 2019 tradycyjnie już w warszawskiej Stodole odbyła się Gala Płyty Rocku Antyradia. Oficjalną relację video i foto przygotowywała nasza ekipa

PPA Wrocław: Puls (2019)

Nasza ekipa odpowiadała również za materiał video realizowany podczas przygotowań do widowiska Puls Poświatowska na tegorocznym Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Tym razem dostaliśmy zadanie tyleż proste, co arcytrudne - "ej, pokażcie tę ekipę, pokażcie emocje, super relacje, pokażcie ludzi". Chyba się udało :)