Trzy dni z Pulsem Poświatowskiej na PPA we Wrocławiu

March 29, 2019

Premiera koncertu "Puls Poświatowska" odbyła się w maju 2018 roku w Częstochowie. Wśród artystów wokalistów, którzy są częścią projektu są m.in. muzycy zespołu The Herbaliser, Masive Atack, Roni Size Reprezent, Wojciech Waglewski, Eldo, Renata Przemyk, Paulina Przybysz, Skubas, Zespół Jarzębina, Natalia Sikora oraz Emose Uhunmwangho.

Pracowaliśmy przy tym częstochowskim koncercie i poproszeni zostaliśmy o więcej..., tj. nie tylko o dokumentację fotograficzną przygotowań i samego występu, ale i o przygotowanie krótkiego dokumentu video o kulisach produkcji i samym koncercie. Tym razem widowisko prezentowane było w ramach renomowanego Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 

Integralnymi i równoważnymi częściami widowiska była nie tylko poeazja Haliny Poświatowskiej i warstwa muzyczna przygotowana przez muzyków z Bristolu i polskich artystów ale również maping, choreografia i fenomenalni tancerze.

Na aftermovie trzeba jeszcze troszkę poczekać, ale już dziś możemy opowiedzieć, jak wygląda taka praca z naszej perspektywy. To trzy dni po blisko 12h zdjęciowych, to około 10 km i 20 pięter pokonanych codziennie przez każdego z trzyosobowej ekipy. A mówi się, że praca fotografa czy operatora to przede wszystkim czekanie... ;)

Tu kilka migawek z prac...

 

 
A tu kilka przykładowych zdjęć z koncertu Puls Poświatowska w ramach tegorocznego PPA we Wrocławiu:

 

  

Please reload

Featured Posts

Oficjalna obsługa specjalnych koncertów Gorillaz

June 22, 2017

1/10
Please reload

Recent Posts
Follow Us

Thursday, April 18, 2019

Saturday, March 23, 2019

Friday, February 22, 2019

Wednesday, February 20, 2019

Wednesday, February 13, 2019

Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic