"Posłuchaj naszych zdjęć" MFK na Spring Break w Poznaniu!

April 19, 2015

W tym roku po raz drugi będziemy gościć na fantastycznej imprezie Spring Break Showcase Festival & Conference w Poznaniu. Rok temu prowadziliśmy panel dla muzyków i managerów pt. "Pokaż się!", w tym roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią koncertową do Sali Pod Zegarem w CK Zamek, w sobotę, 24 kwietnia 2015, dokładnie w samo południe.

 

Poniżej oficjalny opis panelu:

"Podczas panelu „Posłuchaj naszych zdjęć” Marcin Bąkiewicz i Artur Rawicz (jedni z najbardziej doświadczonych fotografów koncertowych w Polsce) wszystkim zainteresowanym odsłonią kulisy swojej pracy podczas koncertów, festiwali i innych okazji, przy których „fotografują muzykę”.

 

Opowiedzą nie tylko, jak wygląda praca fotografa koncertowego od kulis, jak się przygotować do niej, na co zwrócić szczególną uwagę i komu lepiej nie wchodzić w drogę…, ale wszystko zilustrują całą masą zdjęć ze swojego bogatego portfolio. Opowiedzą, jak przygotować się do fotografowania w małym klubie i na wielkim festiwalu. Co fotografowi wolno na koncercie metalowym, a co na hip-hopowym. Jak wyglądają umowy z managementami i kiedy nie warto zawracać sobie nimi głowy?

 

Można spodziewać się opisów sytuacji trudnych, zwykłych, zabawnych oraz… oczywiście wielu anegdot."

 

 

 

 

Please reload

Featured Posts

Oficjalna obsługa specjalnych koncertów Gorillaz

June 22, 2017

1/10
Please reload

Recent Posts
Follow Us

Thursday, April 18, 2019

Saturday, March 23, 2019

Friday, February 22, 2019

Wednesday, February 20, 2019

Wednesday, February 13, 2019

Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic