Pokaż się! Warsztat z Music Foto Kolektiv na Targach CJG!

November 18, 2014

Sobota, 29 listopada, godz. 11.30, Sala Kieślowskiego, PKiN, Warszawa.

Informowaliśmy już o tym, że kolejny raz będziemy obecni na Europejskich Targach Muzycznych "Co jest grane" w Warszawie. Na wszystkich dotychczasowych edycjach tej imprezy mogliście oglądać wystawy naszych zdjęć (nie tylko) koncertowych, w tym roku to się zmieni. Tym razem zamiast wystawy zapraszamy Was na bardzo praktyczny warsztat pt. "Pokaż się!".

Praktyczny, bo jeśli oczekujecie dwóch gadających głów to nie przychodźcie. Będziemy się spierać z publicznością, kłócić między sobą, prezentować najgorsze zdjęcia jakie znaleźliśmy w materiałach prasowych przesyłanych do naszych redakcji i szukać zupełnie bezkosztowych (sic!) sposobów by zdjęcie akurat Twojego zespołu znalazło się w mediach. Podpowiemy jak sprawić, by z nawet najmniejszego koncertu początkującego wykonawcy w podrzędnym Domu Kultury wrócić z atrakcyjnymi fotografiami promującymi artystów. Opowiemy - z punktu widzenia fotografa koncertowego - o najczęstszych błędach popełnianych przez muzyków, oświetleniowców, menadżerów...

Zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza menadżerów zespołów i klubów, muzyków, organizatorów koncertów i wszystkich tych, którzy lubią rzucić okiem na interesujące muzyczne zdjęcia.

Poniżej oficjalny opis warsztatu:

Warsztat jest skierowany do młodych wykonawców i managerów, a będzie prowadzony przez Artura Rawicza i Marcina Bąkiewicza - twórców agencji fotograficznej Music Foto Kolektiv i dziennikarzy muzycznych. Obaj mają na koncie tysiące sfotografowanych koncertów, współpracują z największymi polskimi mediami internetowymi, wytwórniami płytowymi, klubami i organizatorami koncertów. Podpowiedzą Wam, co zrobić żeby zdjęcia Waszego zespołu wyróżniły się spośród milionów innych, czyli: jak prawidłowo oświetlić scenę, jak "współpracować" z fotografami w fosie, co lubi, a czego nie lubi obiektyw i matryca aparatu oraz jak powinna wyglądać ciekawa sesja fotograficzna. To wszystko składa się na dobre zdjęcia, które często są bardzo pomocne w konstruowaniu kariery.

Prowadzący:
Artur Rawicz, Music Foto Kolektiv
Marcin Bąkiewicz, Music Foto Kolektiv


Pełny program Targów znajdziecie tutaj.

A tutaj strona wydarzenia na FB.

 

Please reload

Featured Posts

Oficjalna obsługa specjalnych koncertów Gorillaz

June 22, 2017

1/10
Please reload

Recent Posts
Follow Us

Thursday, April 18, 2019

Saturday, March 23, 2019

Friday, February 22, 2019

Wednesday, February 20, 2019

Wednesday, February 13, 2019

Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic