Miesiąc Fotografii w Krakowie. Spotkanie i panel dyskusyjny wraz z pokazaem fotografii

May 17, 2010

Jako Music Foto Kolektiv, organizatorzy konkursów na Koncertową Fotografię Roku i jako w miarę aktywni fotografowie koncertowi zostaliśmy zaproszeni do udziału w panelu dyskusyjnym podczas najbliższego Miesiąca Fotografii w Krakowie. Czyli takie „MFK na MFK” – zabawna zbieżność akronimów.

 

To, że krakowski Miesiąc Fotografii to jedna z najważniejszych imprez foto w tej części Europy to mówić zainteresowanym nie trzeba. To że Jacek Poremba (ach te zdjęcia Anity Lipnickiej) czy Rafał Masłow mają dar od Boga, też przypominać nie trzeba. Jak ktoś nie widział zdjęć Jasona Evansa, to niech sprawdzi – wybitnym specjalistą od koncertów może nie jest, ale w studio realizuje fajne rzeczy. A kto widział film „Beats Of Freedom” Leszka Gnoińskiego i Wojtka Słoty (też spotkamy się w Krakowie) to wie, kim jest Chris Salewicz.

 

Tak o spotkaniu w oficjalnym komunikacie pisze organizator: Podczas Miesiąca Fotografii w Krakowie bogaty program wystaw uzupełnią wydarzenia muzyczne. Po solidnej dawce fotograficznych przeżyć zapraszamy na drugą dawkę adrenaliny lub chilloutu – tym razem muzyczną.Związki muzyki i fotografii będą głównym tematem rozmowy towarzyszącej niedzielnemu śniadaniu w Restauracji Barka.

 

Tytułowy „Photo pass” – karta wstępu do klubu dla tych wybrańców, którzy na koncertach stoją między sceną a barierkami, czy też zgoda zespołu na sesję zdjęciową, dla fotografa zawsze oznacza możliwość zbliżenia się do muzyki bliżej niż inni. Czym był magiczny „photo pass” dla Jasona Evansa, Vinki Petersen, Wojciecha Słoty, Rafała Masłowa, Jacka Poremby, Artura Rawicza i Marcina Bąkiewicza dowiemy się 9 maja o godz.10:00.

 

Rozmowę prowadzi Karolina Sulej („Exclusiv”) oraz Chris Salewicz.

 

Spotkanie odbyło się 9 maja 2010 w Krakowie. Więcej na stronach Miesiąca Fotografii.

Please reload

Featured Posts

Oficjalna obsługa specjalnych koncertów Gorillaz

June 22, 2017

1/10
Please reload

Recent Posts
Follow Us

Thursday, April 18, 2019

Saturday, March 23, 2019

Friday, February 22, 2019

Wednesday, February 20, 2019

Wednesday, February 13, 2019

Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic