KFR 2009 - druga edycja konkursu MFK za nami!

March 27, 2010

27 marca 2010 w klubie Palladium ogłosiliśmy zwycięzców konkursu na najlepsze koncertowe zdjęcie, zrobione w roku 2009.

 

Z wielką przyjemnością donosimy, że Grand Prix w naszym konkursie zdobyła fotografia Pharella Williamsa, zrobiona przez Olę Rożej. Kolejne miejsca w kategorii profi zdobyli: Robert Grablewski za zdjęcie Zakka Tella z grupy Clawfinger oraz Jarek Talacha za fotografię Artura Rojka. Wyróżnieni zostali Rafał Nowakowski oraz Piotr Tarasewicz.

 

W kategorii open zwyciężyło zdjęcie formacji Apocalyptica, wykonane przez Kubę Wąsa. Drugie miejsce zdobyła fotografia Fisza, zrobiona przez użytkownika Lulkos a na miejscu trzecim znalazła się fotka Marii Peszek, której autorem jest deceel. Wyróżnienia zdobyli: kabanoo i Sesjusz.

 

Pojawiły się też dwie dodatkowe nagrody: pierwsza to wyróżnienie, które przyznał Yach Paszkiewicz – Yach wyróżnił zdjęcie Rafała Nowakowskiego z koncertu zespołu Lao Che. A my, jako organizatorzy (w składzie trzyosobowym: Marcin Bakiewicz, Maciek Stankiewicz i Artur Rawicz) przyznaliśmy wyróżnienie użytkownikowi eight8s za zdjęcie zespołu Disfear.

 

Wszystkie zdjęcia możecie obejrzeć w na specjalnej stronie konkursowej dziale Galerie – znajdziecie tam wyniki konkursu.

 

Dziękujemy wszystkim czterem wykonawcom, którzy zagrali na naszym Finale: Lee-Leet, NAO, Sands Of Sedna oraz The Boogie Town. Dziękujemy sponsorom konkursu: firmie Helion oraz Fotoplakatowi. Podziękowania kierujemy też do patronów medialnych: Wirtualnej Polski, Gadu-Gadu.pl, CGM.pl oraz MusicNews.pl. Pozdrawiamy naszych Przyjaciół: kluby Stodoła i Progresja. Last but not least – WIELKIE DZIĘKI za pomoc dla Agnieszki Leśniewskiej, Roberta Gajewskiego, Mariusza Pluty i wszystkich pracowników klubu Palladium za pomoc w zorganizowaniu Finału.

 

Na koniec kilka słów o naszych planach – trzymajcie kciuki za plany, związane z wystawą pokonkursową, która pojawi się w kilku miastach w Polsce. I róbcie dobre zdjęcia w 2010 roku!

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: mfk@mfk.com.pl

 

Organizatorzy konkursu:

Marcin Bakiewicz i Artur Rawicz (Music Foto Kolektiv)

Maciek Stankiewicz (Corporate Services Sp. z o.o.)

 

Fotorelacja autorstwa Jarka Talachy (jednego z finalistów konkursu) na łamach Onet.pl.

Please reload

Featured Posts

Oficjalna obsługa specjalnych koncertów Gorillaz

June 22, 2017

1/10
Please reload

Recent Posts
Follow Us

Thursday, April 18, 2019

Saturday, March 23, 2019

Friday, February 22, 2019

Wednesday, February 20, 2019

Wednesday, February 13, 2019

Please reload

  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic